Kontakt

Kontakt en av våre sentrale medarbeidere om du har spørsmål vedrørende inneklima, service, ENØK eller energimerking av bygg.

Hovedkontakter

Ole Jonny Rogne

Avdelingsleder Klima & Rør

M: 412 13 901
E: ojrogne@nvm.no

Odd Arne Holstad

Daglig leder

M: 907 87 440
E: oddarne@nvm.no

Kjell Arvid Arnestad

Serviceleder

M: 454 29 806
E: kaa@nvm.no

Thomas Lund

Automasjonsleder

M: 414 17 878
E: thomas@nvm.no

Inneklima

Ole Jonny Rogne

Avdelingsleder Klima & Rør

M: 412 13 901
E: ojrogne@nvm.no

Odd Arne Holstad

Daglig leder

M: 907 87 440
E: oddarne@nvm.no

Ove Arnfinn Hansen

Prosjektleder

M: 907 53 073
E: ove@nvm.no

Lars Petter Moldskred

Prosjektleder

M: 900 71 405
E: lasse@nvm.no

Reidar Lid

Prosjekteringsansvarlig

David Rolfsson

Teknisk sekretær

M: 489 90 539
E: david@nvm.no

Kenneth Solevåg

Montør

M: 988 94 350
E: kenneth@nvm.no

Aage Andre Karoliussen

Montør

M: 975 42 706
E: aage@nvm.no

Alf Kjartan Solevåg

Montør

M: 414 26 617
E: alf@nvm.no

Service og vedlikehold

Kjell Arvid Arnestad

Serviceleder

M: 454 29 806
E: kaa@nvm.no

Per Jan Runde

Avdelingsleder

M: 907 52 983
E: per-jan@nvm.no

Marius Kvålsvoll

Kuldetekniker

M: 456 35 660
E: mk@nvm.no

Egil Bigset

Kuldetekniker

M: 957 35 717
E: egil@nvm.no

Torgeir Grimstad

Kuldetekniker

M: 918 82 293
E: torgeir@nvm.no

Trond Haram

Servicetekniker

M: 926 63 997
trond.haram@nvm.no

Kent Håvard Hånde

Servicetekniker

M: 951 70 757
E: kent@nvm.no

Magne Ferstad

Servicetekniker

M: 918 20 148
E: magne@nvm.no

 

Kjell Ulvestad

Servicetekniker

M: 907 86 824
E: kjell@nvm.no

Administrasjon

Odd Arne Holstad

Daglig leder

M: 907 87 440
E: oddarne@nvm.no

Guro H. Gjerseth

Administrasjon/Økonomi

T: 70 17 48 80
E: guro@nvm.no

Anne Marte Skotheim

Administrasjon/Økonomi

T: 7017 48 80
E: anne@nvm.no

Avdeling Førde

Svein Nordheim

Avdelingsleder Førde

M: 994 08 179
E: svein@nvm.no

Ottar Hugøy

Prosjektleder

M: 948 10 310
E: ottar@nvm.no

Svein Nordheim