Kontakt

Nordvest Miljø AS

Tverrvegen 32B

6020 Ålesund

 

Kontakt en av våre sentrale medarbeidere om du har spørsmål vedrørende inneklima, service, ENØK eller energimerking av bygg.

Hovedkontakter

Ole Jonny Rogne

Daglig leder

M: 412 13 901
E: ojrogne@nvm.no

Thomas Lund

Automasjonsleder

M: 414 17 878
E: thomas@nvm.no

Kjell Arvid Arnestad

Serviceleder

M: 454 29 806
E: kaa@nvm.no

Guro H. Gjerseth

Økonomi- og adm.leder

T: 70 17 48 80
E: guro@nvm.no

Inneklima

Ole Jonny Rogne

Daglig leder

M: 412 13 901
E: ojrogne@nvm.no

Odd Arne Holstad

Prosjektleder

M: 907 87 440
E: oddarne@nvm.no

Ove Arnfinn Hansen

Prosjektleder

M: 907 53 073
E: ove@nvm.no

Lars Petter Moldskred

Prosjektleder

M: 900 71 405
E: lasse@nvm.no

Gjermund Tokvam

Prosjektleder

M: 413 72 448
E: gjermund@nvm.no

 

 

Reidar Lid

Prosjekteringsansvarlig

David Rolfsson

Prosjektingeniør

M: 489 90 539
E: david@nvm.no

Jon Folde

Montasjeleder

M: 481 92 791

E: jon@nvm.no

 

Kenneth Solevåg

Montør

M: 988 94 350
E: kenneth@nvm.no

Aage Andre Karoliussen

Montør

M: 975 42 706
E: aage@nvm.no

Pim Dirk-Jan Gielis

Montør

M:  404 27 255

E: pim@nvm.no

 

Elias Cronholm

Montør

M: 463 88 399

E: elias@nvm.no

Byggautomasjon

Thomas Lund

Automasjonsleder

M: 414 17 878
E: thomas@nvm.no

Nina Tomren

Prosjektleder

M: 950 49 998
E: nina@nvm.no

Espen Godø

Automasjonstekniker

Marius Vadseth

Lærling automasjon

Service og vedlikehold

Kjell Arvid Arnestad

Serviceleder

M: 454 29 806
E: kaa@nvm.no

Per Jan Runde

Avdelingsleder

M: 907 52 983
E: per-jan@nvm.no

Marius Kvålsvoll

Kuldetekniker

M: 456 35 660
E: mk@nvm.no

Kent Håvard Hånde

Servicetekniker

M: 951 70 757
E: kent@nvm.no

Egil Bigset

Kuldetekniker

M: 957 35 717
E: egil@nvm.no

Torgeir Grimstad

Kuldetekniker

M: 918 82 293
E: torgeir@nvm.no

Trond Haram

Servicetekniker

M: 926 63 997
trond.haram@nvm.no

Magne Ferstad

Servicetekniker

M: 918 20 148
E: magne@nvm.no

 

Kjetil Flisnes

Service- og aut.tekniker

M: 971 66 006
E: kjetil@nvm.no

Rune Norberg

Servicetekniker

M: 472 42 124
E: rune@nvm.no 

 

 

Administrasjon

Ole Jonny Rogne

Daglig leder

M: 412 13 901
E: ojrogne@nvm.no

Guro H. Gjerseth

Økonomi- og adm.leder

T: 70 17 48 80
E: guro@nvm.no

Anne Marte Skotheim

Økonomi/administrasjon

T: 7017 48 80
E: anne@nvm.no

Avdeling Førde

Svein Nordheim

Avdelingsleder Førde

M: 994 08 179
E: svein@nvm.no

Ottar Hugøy

Prosjektleder

M: 948 10 310
E: ottar@nvm.no

Svein Nordheim