Kontakt

Nordvest Miljø AS

Tverrvegen 32B

6020 Ålesund

 

Kontakt en av våre sentrale medarbeidere om du har spørsmål vedrørende inneklima, service, ENØK eller energimerking av bygg.

Hovedkontakter

Ole Jonny Rogne

Daglig leder

Tlf: 412 13 901

ojrogne@nvm.no

Thomas Lund

Automasjonsleder

Tlf: 414 17 878
thomas@nvm.no

Kjell Arvid Arnestad

Serviceleder

Tlf: 454 29 806
kaa@nvm.no

Guro H. Gjerseth

Økonomi- og adm.leder

Tlf: 70 17 48 80
guro@nvm.no

Inneklima

Ole Jonny Rogne

Daglig leder

Tlf: 412 13 901

ojrogne@nvm.no

Kenneth Dale

Avdelingsleder klima og rør

Tlf: 942 60 335
kenneth.dale@nvm.no

Odd Arne Holstad

Prosjektleder

Tlf: 907 87 440
oddarne@nvm.no

Ove Arnfinn Hansen

Prosjektleder

Tlf: 907 53 073
ove@nvm.no

Lars Petter Moldskred

Prosjektleder

Tlf: 900 71 405
lasse@nvm.no

Gjermund Tokvam

Prosjektleder

Tlf: 413 72 448
gjermund@nvm.no

 

 

Reidar Lid

Prosjekteringsansvarlig

David Rolfsson

Prosjektingeniør

Tlf: 489 90 539
david@nvm.no

Abbas Lawal

Prosjektingeniør

Jon Folde

Montasjeleder

Tlf: 481 92 791

jon@nvm.no

 

 

Kenneth Solevåg

Montør

Tlf: 988 94 350
kenneth@nvm.no

Aage Andre Karoliussen

Montør

Tlf: 975 42 706
aage@nvm.no

Pim Dirk-Jan Gielis

Montør

Tlf:  404 27 255

pim@nvm.no

 

Elias Cronholm

Montør

Tlf: 463 88 399

elias@nvm.no

Arne Palmar Nøringseth

Montør

Tlf: 924 68 022

arne@nvm.no

Kjell Edvard Nakken

Montør

Tlf: 924 65 022

kjell.nakken@nvm.no

Daniel Nelvik

Montør

Tlf: 978 91 536

daniel@nvm.no

Byggautomasjon

Thomas Lund

Automasjonsleder

Tlf: 414 17 878
thomas@nvm.no

Nina Tomren

Prosjektleder

Tlf: 950 49 998
nina@nvm.no

Espen Godø

Automasjonstekniker

Marius Vadseth

Lærling automasjon

Service og vedlikehold

Kjell Arvid Arnestad

Serviceleder

Tlf: 454 29 806
kaa@nvm.no

Per Jan Runde

Avdelingsleder

Tlf: 907 52 983
per-jan@nvm.no

Marius Kvålsvoll

Kuldetekniker

Tlf: 456 35 660
mk@nvm.no

Kent Håvard Hånde

Servicetekniker

Tlf: 951 70 757
kent@nvm.no

Trond Haram

Servicetekniker

M: 926 63 997
trond.haram@nvm.no

Magne Ferstad

Servicetekniker

Tlf: 918 20 148
magne@nvm.no

 

Kjetil Flisnes

Service- og aut.tekniker

Tlf: 971 66 006
kjetil@nvm.no

Rune Norberg

Servicetekniker

Tlf: 472 42 124
rune@nvm.no 

 

 

Administrasjon

Ole Jonny Rogne

Daglig leder

Tlf: 412 13 901

ojrogne@nvm.no

Guro H. Gjerseth

Økonomi- og adm.leder

Tlf: 70 17 48 80
guro@nvm.no

Anne Marte Skotheim

Økonomi/administrasjon

Tlf: 70 17 48 80
anne@nvm.no

Avdeling Ulsteinvik

Egil Bigset

Prosjektleder/servicetekniker

Tlf: 957 35 717
egil@nvm.no

Torgeir Grimstad

Prosjektleder/servicetekniker

Tlf: 918 82 293
torgeir@nvm.no

Avdeling Førde

Svein Nordheim

Avdelingsleder Førde

Tlf: 994 08 179
svein@nvm.no

Ottar Hugøy

Prosjektleder

Tlf: 948 10 310
ottar@nvm.no

Magnar Lunde

Serviceleder

Tlf: 472 49 790

magnar@nvm.no

 

 

 

 

Svein Nordheim